Dębowa zapora

Aby w każdej sytuacji skutecznie chronić się przed negatywnymi energiami, warto wykonać pochłaniacz negatywnych energii. Ten rytuał jest szczególnie polecany osobom, które muszą pracować z ludz’mi, a nie mogą przy tym zablokować się mentalnie, czyli lekarzom, terapeutom, parapsychologom itp. Wykonuje się go w dniu zmiany pory roku, czyli 21.03., 22.06., 23.09., 23.12. Do tej praktyki potrzebne będą: kociołek do spalania ziół, żaroodporna podstawka, suche liście dębu, zewnętrzna warstwa kory brzozy, garść igliwia świerku, kilka suchych patyczków modrzewia, trzy małe szyszki sosnowe, mały woreczek z naturalnego materiału.

Ustawiamy kociołek do spalania ziół na żaroodpornej podstawce (uwaga: temperatura podczas spalania może być bardzo wysoka), wkładamy do niego zioła i podpalamy je. Podczas spalania składników musimy być obecni obok kociołka, żeby nie doszło do pożaru. Powstały w wyniku spalania popiół po przestygnięciu wkładamy do przygotowanego wcześniej woreczka i nosimy przy sobie. Tak sporządzony pochłaniacz działa przez trzy pełne miesiące, potem trzeba sporządzić nowy.

Ten rytuał służy przede wszystkim do ochrony miejsca pracy, choć można go też wykorzystać w domu, zabudowaniach gospodarskich i w innych miejscach, gdzie często Z reguły są to te daty, ale zdarzają się od nich jednodniowe odstępstwa. Najlepiej dokładną datę zmiany pory roku sprawdzić w efemerydach lub dobrym kalendarzu. przebywamy. Praktykuje się go między nowiem a pierwszą kwadrą Księżyca. Przed jego wykonaniem gromadzimy następujące akcesoria: trzy 10-15 cm kołeczki wystrugane z dębowego drewna, garść kory dębu, metalowe szczypce, kociołek do spalania ziół.

Korę dębu wrzucamy do kociołka i podpalamy ją. Kiedy się rozpali, wkładamy kołeczek w szczypce (osobiście używam zwykłych obcęgów) i trzymamy przez chwilę nad płomieniem, żeby się osmalił. Tak samo postępujemy z dwoma pozostałymi. Zahartowane kołeczki umieszczamy na planie trójkąta przed wejściem do naszego miejsca pracy (domu itp.). Można je całkowicie zakopać, a pozostałym ze spalenia popiołem posypujemy próg lub sypiemy go pod wycieraczkę.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>