PRASTARE ENERGIE DRZEW CZ. II

Jeśli chcemy skorzystać z jakiejkolwiek pomocy ze strony drzewa, jeśli chcemy od niego pobrać energię, skorzystać z jego liści, owoców, gałązek czy kory, a nawet odpocząć w jego cieniu, poprośmy je o zgodę na to, porozmawiajmy z nim i powiedzmy, dlaczego i do czego potrzebujemy jego pomocy, zaś po skorzystaniu z niej nie zapomnijmy drzewu serdecznie podziękować. Doda to skuteczności naszym zabiegom i będzie zgodne z etyką prawdziwego maga czy wiedźmy, czyli człowieka pracującego z energiami Natury.

Żeby zrozumieć, jak oddziaływują energie drzew, trzeba sięgnąć do starożytnej wiedzy na temat czakr, ciał energetycznych i aury człowieka. Chociaż konwencjonalna nauka nie znalazła jeszcze żadnego wyjaśnienia tych pojęć, to nawet ona całkowicie ich nie ignoruje, przynajmniej od momentu wynalezienia fotografii kirilianowskiej, która dostarcza niepodważalnych dowodów na istnienie aury u wszystkich organizmów żywych i to nawet przez pewien Jeśli chcesz czegoś więcej dowiedzieć się na temat tych pojęć sięgnij do książki A. Chrzanowskiej „Rytuały ochronne” wydanej w 2001 roku przez Studio Astropsychologii w Białymstoku. czas po ich biologicznym zniszczeniu. Robiono zdjęcia roślin po pewnym czasie po oderwaniu im części liści. Na zdjęciach pozostał energetyczny ślad tego liścia, choć fizycznie nie było go już od kilku godzin.

Mnie osobiście naukowe dowody nie interesują, gdyż zgadzam się ze słowami Szekspira, iż „Są na ziemi rzeczy, o których filozofom się nie śniło.”, a moje życie obfituje w takie momenty, spotkania i przeżycia, których naukowymi metodami w żaden sposób nie da się wyjaśnić, dlatego w opisie czakr i pól energetycznych pozostanę przy naukach przekazanych mi przez zmarłych i żyjących Mistrzów Wschodu i Zachodu.

Przede wszystkim wyjaśnijmy same pojęcia. Jak należy rozumieć słowo czakry? Najprościej można je opisać następująco: są to niewidzialne centra energetyczne rozmieszczone na ciele człowieka, z których siedem głównych leży na linii kręgosłupa. Najniższa mieści się w rejonie kości ogonowej i nazywa się ją czakrą podstawy, korzenia lub (z sanskrytu) muladharą. Odpowiada ona za podstawowe instynkty życiowe i zdolność przetrwania. Funkcjonując prawidłowo daje poczucie pewności siebie, bezpieczeństwa i stabilizacji. Zaburzona powoduje brak woli, niepewność, skłonność do depresji, smutku i melancholii oraz wywołuje brak celu w życiu.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>