Uzdrawiające siły i miłosne przywołanie

Rytuał ten ma na celu wzmocnienie odporności organizmu oraz poprawę stanu zdrowia. Wykonujemy go o dowolnej porze. Jego dodatkową zaletą jest to, iż nie potrzebujemy tu wielu akcesoriów. Wystarczy sznurek lub nitka z naturalnego tworzywa.

Znajdź silne, zdrowe drzewo z gatunku wymienionego w tym rozdziale w punkcie 3. Kiedy czujesz, iż potrzebujesz regeneracji swoich sił witalnych, udaj się do tego drzewa i zawiąż luźny węzeł na jednej z jego gałęzi. Zrób to w taki sposób, by nie skrzywdzić i nie zadać mu bólu. Następnie stań pod drzewem i poproś o jego pomoc, precyzując o co Ci chodzi, np.:

„Spraw, by ustąpiły moje uporczywe bóle głowy.” czy „Dodaj mi energii i uodpornij mój organizm”. Przez kilka minut stój pod drzewem i wizualizuj siebie wyleczonego. Następnie delikatnie rozwiąż węzeł, aby nie uszkodzić drzewa (tylko zdrowe jest w stanie Ci pomóc). Sznurek zakop pod drzewem, możesz też zakopać monetkę, jako wyraz Twojej wdzięczności za pomoc okazaną przez drzewo.

Uwaga: ten rytuał nie zastępuje wizyty u lekarza. Jeśli dokucza Ci samotność i chcesz spotkać osobę, która byłaby dla Ciebie odpowiednim partnerem, wykonaj ten rytuał. Należy go odprawiać na nowiu Księżyca, najlepiej w dzień Wenus (piątek), pora doby nie ma tu znaczenia. Do tej praktyki potrzebne będą: dwa liście klonu, czerwona nitka, dwie monetki, czerwony mazak lub długopis.

Na jednym liściu narysuj swoją postać, a na drugim wyobrażenie osoby, którą chciałbyś spotkać (uwaga: nie może chodzić o żadnego znanego Ci człowieka), a następnie czerwoną nitką zszyj oba liście wizerunkami do siebie i mocno zawiąż końce nici. Następnie znajdź drzewo z dziuplą (jeśli jesteś kobietą) bądź sękiem (jeśli jesteś mężczyzną) dowolnego gatunku wymienione w punkcie 2. tego rozdziału. Wsuń zszyte liście do dziupli lub nadziej je na sęk wypowiadając przy tym następujące zaklęcie:

O drzewo, którego potęgę wiarą darzę, podaruj mi miłość, o której marzę. Niech tak się stanie. Teraz obejdź drzewo trzykrotnie zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara, a na koniec podziękuj mu i zakop dwie monetki, jako rewanż za jego pomoc w przyciągnięciu do Ciebie odpowiedniego partnera.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>