Wiąz (szypułkowy, górski, pospolity) – dalszy opis

W magii naturalnej można stosować dowolny gatunek wiązu. Energie ogólne: wrażliwość, wyrozumiałość, poczucie wolności, kontakt z podświadomością. Główne przesłanie: dzięki dobremu kontaktowi z podświadomością uzyskuję poczucie wolności.

Oddziaływanie psychiczne: energie wiązu umożliwiają nawiązanie pozytywnego kontaktu z podświadomością i uwolnienie się od lęków i obaw z niej wypływających, a to z kolei pozwala poczuć się prawdziwie wolnym niezależnie od sytuacji zewnętrznej. Uwrażliwiają na potrzeby własne i innych i czynią człowieka bardziej wyrozumiałym. Oddziaływanie na czakry:

– czakra podstawy: pomaga usunąć podświadome lęki,

– czakra seksualna: wzmacnia zaufanie w partnerstwie,

– czakra splotu słonecznego: usuwa chęć rządzenia innymi,

– czakra serca: pozwala współodczuwać z innymi,

– czakra gardła: pomaga godzić zwaśnione strony,

– czakra trzeciego oka: pozwala widzieć ukryte urazy i problemy,

– czakra koronna: rozszerza kontakt z wyższym „ja”.

Oddziaływanie na ciała subtelne: wzmacnia i harmonizuje ciało eteryczne oraz astralne. Zastosowanie w magii naturalnej: działa ochronnie i wspomagająco, używa się go w magii mocy oraz sprawiedliwości i żniw. Zastosowanie w medycynie ludowej: nie stosuje się.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>