WŁAŚCIWOŚCI OCZYSZCZAJĄCE DRZEW

Każde z opisanych w rozdziale 3. drzew ma właściwości oczyszczające zgodnie ze swoją energetyką, różna natomiast może być siła ich oddziaływania. Stosujemy je, w zależności od potrzeb, do usuwania skutków agresji psychoener- getycznej (złego oka, uroku, klątwy, żerowania na naszej energii), do oczyszczania aury i poszczególnych czakr z nagromadzonych w nich zanieczyszczeń, do przepracowania kodów i blokad istniejących w naszej psychice. Do najsilniej oczyszczających drzew należą:

– 1. Usuwające skutki agresji psychoenergetycznej:

– brzoza,

– jabłoń,

– jodła,

– kasztanowiec,

– olsza,

– śliwa.

– 2. Oczyszczające aurę i czakry:

– buk,

– dąb,

– jodła,

– lipa,

– sosna,

– topola.

– 3. Wspomagające przepracowanie kodów i blokad:

– czereśnia,

– jabłoń,

– kasztanowiec,

– modrzew,

– sosna,

– śliwa,

– wiśnia.

Jeżeli czujesz Czytelniku, że brakuje Ci energii, choć nie wydatkowałeś jej ostatnio w sposób nadmierny, kiedy nie wiedzie Ci się w dziedzinach życia, w których do tej pory było wszystko w porządku lub w obecności pewnych osób zaczynasz się czuć źle, możesz podejrzewać, iż dostałeś się pod wpływ negatywnej manipulacji psychoenergetycznej. Doskonałym środkiem usuwającym jej skutki jest skorzystanie z dobrodziejstw energii drzew. Znajdź dowolne zdrowe i dorodne drzewo któregoś z wymienionych powyżej w punktach 1. lub 2. gatunku i poproś go o pomoc, np. następującymi słowami:

O piękna sosno! T\jś jest silna i zdrowa. Proszę, pomóż mi. Źli ludzie chcą mi zaszkodzić. Oczyść mnie z negatywnych energii. Pod twoją ochronę się oddaję. Następnie przytul się do drzewa lub jeśli stosujesz technikę medytacji, usiądź pod nim i skoncentruj swoje myśli na naturalnej ochronie, jaką ono Ci zapewni. Kiedy poczujesz, że proces oczyszczania się zakończył, nie zapomnij podziękować drzewu.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>